O NÁS

Na co jste se neptali, ale měli byste vědět

First Bike s.r.o. je rodinná firma, která se specializuje na inovativní potřeby pro děti, díky nimž se spolehlivě zabaví i jejich rodiče. I když se na první pohled může zdát, že je každý náš produkt z „trochu jiné vesnice“, ve skutečnosti mají mnoho společného: vysokou funkčnost, bezpečnost a originální design.

Vlajkovou lodí naší společnosti je dovoz odrážedel First BIKE – kol bez pedálů pro děti od 2 do 5 let, na kterých se děti intuitivně naučí držet rovnováhu, bez námahy zvládnou dlouhé trasy a které výrazně zrychlí každou rodinu. Z těchto lehoučkých odrážedel přecházejí malí cyklisté rovnou na šlapací kola, přičemž postranní kolečka nebudou nikdy potřebovat. Jsme přesvědčení, že First BIKE je nejlepší (!) a dlouhá řada ocenění, které toto odrážedlo v poslední době posbíralo, nás v tomto (poněkud neskromném) názoru jen utvrzuje… Posuďte sami na www.firstbike.com a www.firstbike.cz

Druhým přírůstkem do naší firstbikovské rodinky byl sedák BabySmart – zkrátka podprdelník. Tříleté dítko do vysoké jídelní židličky už prostě nenasoukáte. Posadíte jej na dospěláckou židli, ale bohužel ne na dlouho… Dítě sedí s bradou na stole nebo u něj musí klečet, aby dosáhlo, kam potřebuje. Existuje ale chytrá pomůcka – sedák BabySmart pro všechny předškoláky i drobnější školáky. Nijak se nemontuje ani nepoutá, spolehlivě drží na každém povrchu. Ubývá ušpiněných šatů a přibývá spokojených strávníků, kteří stolují s maximálním přehledem. Více o této vychytávce, kterou dovážíme z USA, najdete na www.babysmart.cz.

A konečně carvingové boby ZIPFY, vyráběné také v USA. Předtím, než jsme se je rozhodli dovážet, jsme je podrobili důkladnému testování – na bobech ZIPFY museli jezdit naši přátelé i nepřátelé, malí i velcí, tlustí i tencí. Výsledek byl jednoznačný. Takže až si na podzim nebo v zimě budete lámat hlavu nad nějakým vtipným a cenově dostupným dárkem pro dítě od 3 do 103 let, vzpomeňte si na boby ZIPFY. Podívejte se, co na nich dokážou děti a jak na nich řádí dospělí na www.zipfy.cz.